Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Керівник «Шахтаря» зробив гучну заяву

  • Розсилка
   Керівник «Шахтаря» зробив гучну заяву

  Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін закликав керівника Комітету з етики Ігоря Кочетова активізувати боротьбу з договірними матчами або залишити свою посаду

  «Думаю, зі мною погодяться багато, що ситуація виходить або вже вийшла з-під контролю. Кожен тур ми стаємо свідками якихось скандальних матчів і аномальних ставок. Уже прийняли закон, але результатів немає. Багато розмов, обіцянок, відкривають справи, тривають розслідування, але нічого не відбувається. Вважаю, що керівник комітету з етики Кочетов, який відповідає в ФФУ за це питання, повинен або навести порядок і очистити футбол від цієї паразитичної зарази, або піти у відставку», - наводить слова Палкіна.

  Також Сергій Анатолійович прокоментував повідомлення про причетність юнацької команди «Шахтаря» до «договірного матчу».

  «Заявляю, що «Шахтар», гравці та тренери U-19 не причетні до цього неприємного епізоду. Всі команди клубу виходять на поле з єдиною метою - перемагати в чесній спортивній боротьбі, дотримуючись правил Fair Play. Припускаю, що деякі навколофутбольні особи використовували матч, щоб заробити. Це пригнічує і кидає тінь на команди, імідж змагань, спонсорів і організаторів», - підсумував Палкін.

  Джерело: Обозреватель

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ