19 країн закликали звільнити Росію від всіх міжнародних змагань

  Крім того, РФ повинні позбавити права проведення турнірів
  19 національних антидопінгових організацій зажадали усунути російських спортсменів від всіх міжнародних змагань і позбавити країну права проведення міжнародних турнірів, повідомляє в своєму Twitter журналіст ВВС Ден Роан. Вимога висунуто за результатами доповіді незалежної комісії WADA під керівництвом канадського юриста Річарда Макларена.«У
  • 11 Сiчня, 09:30
  • Розсилка

  Крім того, РФ повинні позбавити права проведення турнірів

  19 національних антидопінгових організацій зажадали усунути російських спортсменів від всіх міжнародних змагань і позбавити країну права проведення міжнародних турнірів, повідомляє в своєму Twitter журналіст ВВС Ден Роан. Вимога висунуто за результатами доповіді незалежної комісії WADA під керівництвом канадського юриста Річарда Макларена.

  «У зв'язку з появою нових незаперечних доказів існування державної системи приховування допінгу в Росії за результатами розслідування Макларена керівництво закликає звільнити країну від участі у всіх міжнародних змаганнях, поки спорт і антидопінгова система в Росії не стане відповідати вимогам WADA. Також керівництво просить перенести всі заплановані на території Росії змагання і встановити мораторій на проведення інших турнірів в країні», — наголошується в заяві NADO.


  Джерело: УНІАН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ