Азербайджанський клуб хоче відкрити футбольну академію в Україні

  Футбольний клуб «Нефтчі» хоче відкрити власну академію в Україні
  Голова Наглядової ради азербайджанського футбольного клубу  «Нефтчі» Чингіз Абдуллаєв зустрівся з президентом фан-клубу команди в Україні, головою Азербайджансько-українського міжнародного альянсу Ельмаром Мамедовим. Проінформувавши про майбутню роботу, Абдуллаєв сказав, що фан-клуб «Нефтчі» в Україні активно бере
  • 18 Жовтня, 2016, 14:50
  • Розсилка

  Футбольний клуб «Нефтчі» хоче відкрити власну академію в Україні

  Голова Наглядової ради азербайджанського футбольного клубу  «Нефтчі» Чингіз Абдуллаєв зустрівся з президентом фан-клубу команди в Україні, головою Азербайджансько-українського міжнародного альянсу Ельмаром Мамедовим.

  Проінформувавши про майбутню роботу, Абдуллаєв сказав, що фан-клуб «Нефтчі» в Україні активно бере участь в пропаганді Азербайджану. Це зробить внесок у розвиток футболу в країні. На порядку денному - перспективи співпраці українських футбольних команд з  «Нефтчі». Основна мета полягає в створенні в подальшому Академії клубу в Україні, створення умов для залучення в ній до азів футболу перспективної молоді.

  Відзначивши, що бакинські клуби відомі серед українських любителів футболу, Мамедов повідомив, що у «Нефтчі» вже є велика армія вболівальників, які завжди дивляться гри команди, в також регулярно проводяться проекти з пропаганди  «Нефтчі» в Україні.

  Джерело: ua-football.com

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ