«Барселона» впевнено обіграла «Малагу»

Іньєста забив в Прімері вперше за два роки

«Барселона» в 9-му турі Прімери без проблем перемогла «Малагу» – 2:0. Голи забивали Деулофеу та Іньєта. Щоправда, гол Деулофеу виявився дуже спірним.

Початку матчу передувала хвилина мовчання. «Камп Ноу» вшанував людей, які загинули внаслідок пожеж у Галісії.

На 2 хвилині матчу трапився момент аналогічний, що мав місце в зустрічі Україна – Туреччина. Дінь з флангу виконав простріл на Деулофеу – 1:0.

Гол не можна було зараховувати, оскільки француз повністю випустив м’яч за межі поля! До свистка на перерву команда Вальверде у фірмовому стилі комбінувала, виконувала чимало прострілів, але «анчоуси» успішно справлялися з цією загрозою. Гості двічі були близькі до взяття воріт, і двічі Чорі Кастро не влучав у ціль.

На 56 хвилині ветеран Іньєста після пасу Мессі поцілив у дальній кут воріт Прієто. Луїс Суарес міг добивати «Малагу», але з кількох метрів не влучив у незахищений ближній кут. «Барселона» перемогла та набрала 25 очок, що дозволяє їй очолювати таблицю. Команда Мічела посідає останнє місце.

У 14-му турі каталонці вирушать до Більбао, де Барселоні завжди грати непросто. «Малага» зустрінетьсяз «Сельтою».