«Бенфіка» - «Динамо»: де дивитися матч Ліги чемпіонів

1 листопада, на «Ештадіу да Луш» в Лісабоні відбудеться матч четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів між «Бенфікою» і «Динамо» .

Два тижні тому «Динамо» в третьому турі Ліги Чемпіонів на своєму полі поступилося «Бенфіці»  з рахунком 0:2, залишившись після матчу лише з одним очком в активі і неймовірно ускладнивши своє становище в групі. Лісабонський клуб у київському поєдинку вразив ворота суперника на початку обох таймів: підопічні Сергія Реброва на 9-й хвилині зустрічі пропустили з пенальті від Едуардо Сальвіо, а на 55-й відзначився Франко Серві.

Щоб зачепитися за можливість продовження боротьби за вихід у плей-офф Ліги чемпіонів, у майбутньому матчі з «Бенфікою», який «Динамо»  проведе без свого травмованого лідера Андрія Ярмоленка, київському клубу буде потрібна перемога. Якщо «біло-сині» програють, а в поєдинку між «Бешикташем» і «Наполі»  не буде нічиєї, кияни втратять шанси на виступ у 1/8 фіналу турніру.

Чи зможе «Динамо»  реабілітуватися за домашню поразку від «Бенфіки» і здобути перемогу, щоб залишитися в боротьбі за вихід у плей-офф Ліги чемпіонів, дивіться в прямому ефірі в Україні на телеканалах Футбол 1 і Україна. Початок матчу о 21:45.

Також пряму онлайн відеотрансляцію матчу Ліги чемпіонів «Бенфіка» - «Динамо»  будуть проводити: