Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Біатлоністи різних країн зажадали рішуче покарати Росію за допінг

  • Розсилка
  Біатлоністи різних країн зажадали рішуче покарати Росію за допінг

  Понад 170 спортсменів із різних країн підписали листа, в якому вони вимагають рішучих дій від Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) у зв'язку з допінговим розслідуванням

  Підписання листа відбулося в німецькому Рупольдингу, де проходив етап Кубку світу.

  «Ми вважаємо, що настав час сміливих кроків від IBU. Необхідно хоча б тимчасово відсторонити спортсменів, які підозрюються в порушенні антидопінгових правил", - заявив голова чеської федерації біатлону Іржі Хамза.

  Очільник IBU Андерс Бессеберг розповів, що ця дія спрямована проти допінгу як загальносвітової проблеми.

  «Це абсолютно нормальний лист, в якому йдеться про речі, які ми обговорюємо на кожному засіданні конгресу IBU. Спортсмени та федерації хочуть, щоб причетні до допінг-скандалів суворіше каралися міжнародним союзом, але лист жодним чином не спрямований тільки проти Росії. Це загальний документ, адресований усім країнам», - наголосив Бессеберг.

  Підписання листа відбулося в німецькому Рупольдингу, де проходив етап Кубка світу.

  "Ми вважаємо, що настав час сміливих кроків від IBU. Необхідно хоча б тимчасово відсторонити спортсменів, які підозрюються в порушенні антидопінгових правил", - заявив голова чеської федерації біатлону Іржі Хамза.

  Очільник IBU Андерс Бессеберг розповів, що ця дія спрямована проти допінгу як загальносвітової проблеми.

  "Це абсолютно нормальний лист, в якому йдеться про речі, які ми обговорюємо на кожному засіданні конгресу IBU. Спортсмени та федерації хочуть, щоб причетні до допінг-скандалів суворіше каралися міжнародним союзом, але лист жодним чином не спрямований тільки проти Росії. Це загальний документ, адресований усім країнам", - наголосив Бессеберг.

  Джерело: Обозреватель

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ