Бундесліга. «Баварія» в більшості перемогла «Лейпциг» і очолила турнірну таблицю

Питання про переможця по суті вирішилось вже на 13-й хвилині

«Баварія» на своєму полі переграла «Лейпциг» (2:0) в центральному матчі 10-го туру Бундесліги.

Питання про переможця по суті вирішилось вже на 13-й хвилині, коли Віллі Орбан отримав червону картку за фол останньої надії.

У більшості «Баварія» відразу ж взяла м'яч під свій контроль і забила два м'ячі ще до перерви. Хамес Родрігес в дотик замкнув передачу Ар'єна Роббена з правого флангу, а Роберт Левандовскі реалізував вихід один на один після відмінного пасу від Хаві Мартінеса.

Примітно, що вже третя гра проти «Баварії» за два сезони, яку «бики» закінчують вдесятьох. У минулому сезоні червону картку отримав Еміль Форсберг, а в середу, в матчі Кубка Німеччини, свою команду підвів Набі Кейта.

«Баварія» набрала 23 очка, обігнала «Боруссію» Д і піднялася на перше місце Бундесліги. «Лейпциг» з 19 пунктами залишається на третій позиції.