Чемпіонат Англії. «Арсенал» здобуває перемогу у «Тоттенгема»

«Арсенал» зміг відкрити рахунок лише завдяки помилці бригади арбітрів

У центральному матчі 12-го туру англійської Прем'єр-ліги «Арсенал» переграв на домашньому полі «Тоттенгем» (2:0).

На відміну від більшості матчів цього сезону, команда Арсена Венгера включилася в гру з перших хвилин і відразу змусила суперника грати за своїми умовами.

«Тоттенгем», в свою чергу, навіть при наявності повернувшихся після ушкоджень Уго Льоріса, Харрі Кейна і Деле Аллі, не був схожий на себе, допускаючи надто багато браку при передачах і в єдиноборствах.

Відкрити рахунок в матчі, втім, «Арсенал» зміг лише завдяки помилці бригади арбітрів. Один з лайнсменів не помітив офсайду у Шкодрана Мустафи, і центрбек господарів головою замкнув подачу Месути Езіла зі штрафного. Ще до перерви «каноніри» зміцнили свою перевагу, коли Александр Ляказетт відірвався від захисника і знайшов передачею Алексіса Санчеса на куті воротарського майданчика.

Після перерви хід гри не змінився, незважаючи на всі зміни від Маурісіо Почеттіно.

«Тоттенгем» мав шанси повернутися в гру, але і «Арсенал» неодноразово був близький до того, щоб забити третій м'яч.