Чемпіонат Англії. «Манчестер Юнайтед» мінімально обіграв «Тоттенгем»

Центральний поєдинок англійського туру вийшов не надто видовищним

«Манчестер Юнайтед» мінімально обіграв «Тоттенгем» (1:0) в матчі 10-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Центральний поєдинок англійського туру вийшов не надто видовищним і цілком міг завершитися і безгольовою нічиєю.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, після перерви команди стали діяти жвавіше, а деяка перевага була за господарями.

В результаті їм і вдалося забити: Ромелу Лукаку скидкою головою вивів Антоні Марсьяля один на один з воротарем, який легко втік від захисників і переграв Уго Льоріса.

В останні десять хвилин команда Жозе Моуріньо нічого не дозволила зробити суперникові і навіть могла збільшувати розрив в рахунку.

Таким чином, «Манчестер Юнайтед» продовжує погоню за «Манчестер Сіті», а ось «Тоттенгем» дещо пригальмував.