Чемпіонат Іспанії. «Атлетіко» та «Реал» зіграли внічию

Нічия між «Атлетіко» і «Реалом» видалася на користь «Барселони»

«Атлетіко» і «Реал» не виявили сильнішого (0:0) в поєдинку 12-го туру іспанської Ла Ліги.

Початок поєдинку краще вдався господарям поля. Вже на 3-й хвилині міг забивати Анхель Корреа, але пробив повз ворота.

«Реал» схаменувся ближче до середини першого тайму і заграв небезпечніше суперника, але реалізувати хоча б один свій момент до свистка на перерву не зміг.

У другому таймі «Атлетіко» також моментами виглядав гостріше. Найбільш реальний шанс у господарів був на 79-й хвилині, коли Гамейро перекидав голкіпера «Реала», але м'яч буквально з «стрічки» вибив захисник «Реала».

Кінцівка матчу видалася досить нервовою, але переможця виявлено так і не було - 0:0.

Нічия між «Атлетіко» і «Реалом» видалася на користь «Барселони», яка свій сьогоднішній матч 12-го туру виграла у «Леганесі» (3:0) і зміцнила лідерство в турнірній таблиці.