Чемпіонат Іспанії. «Валенсія» здобула перемогу над «Алавесом» і зберегла другу позицію

«Валенсія» здобула шосту перемогу поспіль

«Валенсія» домоглася виїзної перемоги над «Алавесом» (2:1) в матчі 10-го туру чемпіонату Іспанії.

Один з лідерів іспанської Прімери нехай і не без проблем, але переграв суперника, який знаходиться на дні турнірної таблиці.

Рахунок в матчі відкрив Сімоне Дзадзен, який отримав м'яч в штрафній після помилки захисника і потужно пробив у ближній верхній кут воріт з під опонента.

Незабаром після перерви захисник господарів Алексіс зрівняв рахунок, замкнувши подачу з кута поля, але в середині тайму Родріго заробив пенальті і сам же його реалізував, принісши перемогу Кажанам.

«Валенсія» здобула шосту перемогу поспіль в Лізі і сьому у всіх турнірах, набравши 24 очка і впритул наблизившись до лідируючої «Барселони».