Чемпіонат Італії. «Рома» мінімально перемогла «Лаціо» в римському дербі

«Рома» наздоганяє «Інтер» в турнірній таблиці

В 13-му турі Серії А команда Ді Франческо у важкому матчі перемогла «Лаціо» – 2:1.

Перед стартом матчу команди були сусідами в турнірній таблиці: «орли» посідали 4-е місце, а «вовки» – 5-е.

Вже на 2 хвилині Іммобіле заштовхав м’яча до сітки, але зробив це з офсайду. Загалом в першому таймі номінальні господарі грали гостріше, але на перерву Аліссон та Стракоша пішли, зберігши свої ворота «сухими».

На початку другого тайму Бастуш збив Коларова, і Джанлука Роккі призначив пенальті. Дієго Перотті пробив у правий від себе кут – 1:0. Не минуло і чотирьох хвилин, як Наінгголан не схибив з метрів 20-ти – 2:0.

Після голу бельгійця Індзагі виконав подвійну заміну, випустивши Лукаку та Нані. На 70 хвилині Манолас в штрафному майданчику «вовків» підіграв собі рукою. Тільки після перегляду відео Роккі вдруге вказав на «позначку». Чіро Іммобіле потужним пострілом скоротив відставання. На більше «блакитно-білих» не вистачило.

«Рома» перемагає та за набраними балами наздоганяє «Інтер» (в обох – по 30 очок), в «Лаціо» залишається 28.

В 14-му турі на команду Індзагі чекає «Фіорентина», а «Рома» вирушить в гості до «Дженоа».