Чоловіча збірна України з волейболу сидячи виграла турнір у Нідерландах

Українці виграли боротьбу у команд Німеччини, Хорватії та господарів змагань

14-18 червня у місті Ассен, що у Нідерландах, відбувся міжнародний турнір з паралімпійського волейболу серед чоловічих і жіночих команд.

У ньому взяло участь вісім команд із шести країн, інформує прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України.

За підсумками цього турніру чоловіча команда України посіла перше місце, жіноча команда України – четверте командне місце.

«Зазначений турнір був напрочуд важливим та останньою можливістю спробувати свої сили на міжнародній арені перед чемпіонатом світу, який проходитиме у Нідерландах у липні 2018 року», - йдеться у повідомленні.

До складу чоловічої команди, яка стала переможцем турніру, увійшли наступні волейболісти:

Андрусенко Анатолій, Битченко Денис, Горякін Руслан, Петренчук Максим, Мельник Дмитро, Драпак Олександр, Харламов Олексій, Шевченко Сергій, Прищепа Андрій, Приймаков Марк.

Нагадаємо, у травні паралімпійська збірна України з волейболу здобула бронзові медалі на турнірі у Китаї.