ЧС-2018. Україна впевнено розгромила Косово

Збірна України виграла у Косово у 3-му турі відбіркового турніру чемпіонату світу з футболу-2018

В Кракові завершився матч 3-го туру відбіркового турніру чемпіонату світу-2018 з футболу, в яому збірна України в ролі номінальних господарів поля обіграла команду Косово з рахунком 3:0.

ВІдкрив рахунок у матчі Артем Кравець, який на 31-й хвилині несподівано вдарив з дальньої дистанції і м'яч по дузі влетів у дальній верхній кут воріт.

Після перерви гравці збірної Косово створили кілька небезпечних моментів, але використовувати їх не змогли.  А на 81-й хвилині Андрій Ярмоленко збільшив перевагу українців. А крапку у матчі поставив Руслан Ротань.

У підсумку 3:0 і перша перемога збірної України в офіційних матчах під керівництвом Андрія Шевченка.