«Динамо» і «Шахтар» здобули важкі перемоги

Лідери українського футболу перемогли з ідентичним результатом.

На столичному НСК «Олімпійський» завершився матч 15-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги, в якому «Динамо» обіграло «Сталь» з рахунком 2:1.

Доля матчу була вирішена на початку другого тайму. Господарі поля набагато активніше розпочали матч і вже на 18-й хвилині відкрили рахунок. Після багатоходової комбінації Ярмоленко зробив передачу на Сидорчука, той катнув м'яч уздовж воріт, і першим зреагував на пас Хачеріді, який спокійно переправив м'яч у сітку - 1:0.

А на початку другого тайму, на 50-й хвилині, динамівці подвоїли свою перевагу. Після атаки Динамо правим флангом послідував простріл у штрафну, Циганков скинув м'яч під удар Макаренка, і м'яч після невеликого рикошету влетів в ближній кут воріт.

«Сталь» не припинила боротьбу і за 6 хвилин, на 56-й, у свою чергу, зуміла забити гол. Масована атака «Сталі», де кілька ударів блокувалися, завершилася тим, що Каленчук до кінця поборовся, зробив передачу на Комваліуса, і той спокійно вразив ворота. У час, що залишився, кияни довели гру до перемоги - 2:1.

«Динамо» набрало 33 очки і вийшло на чисте 2-е місце в турнірній таблиці, випередивши на 3 бали «Зорю», яка сьогодні програла «Олександрії». У той же час, «Сталь» з 14-ма очками залишається на 8-му місці.

Донецький  «Шахтар» провів неймовірно важкий матч у Харкові проти «Карпат». Даріо Срна не реалізував пенальті, «леви» грали у меншості майже тайм, але все одно майже вистояли. Добив підопічних Дулуба гол Факундо Феррейри.

Таким чином, «Шахтар» зберіг перевагу над «Динамо» у 8 очок у турнірній таблиці - 41 проти 33. У «Карпат» на рахунком 4 очки і 12-е місце в турнірній таблиці.