«Динамо» U-19 не змогло втримати перемогу над «Інтером»

Матч юнацької ліги УЄФА завершився внічию

«Динамо» U-19 втратило перемогу в матчі з «Інтером» в Юнацькій лізі УЄФА.

Відзначимо, що кияни пробилися в цю стадію по «Шляху чемпіонів», вигравши чемпіонат України U-19.

А ось італійці зайняли лише друге місце в групі С свого чемпіонату, але виграли турнір, пройшовши всі стадії плей-офф і здолавши у фіналі «Фіорентину».

Кияни доволі швидко вийшли вперед. 16-річний Георгій Цітаішвілі вдало замкнув головою навіс свого партнера з лівого флангу.

В середині другого тайму «динамівці» збільшили перевагу. Шапаренко також головою замкнув навіс Анакова на 67 хвилині.

Однак вже за 2 хвилини господарі скоротили відставання, реалізувавши пенальті, а вже за мить і взагалі встановили рівновагу на табло.

У підсумку матч так і закінчився з рахунком 2:2.

Юнацька Ліга УЄФА

Плей-офф, Шлях чемпіонів

Інтер U-19 – Динамо U-19 2:2 (0:1)

Голи: 0:1 - Цітаішвілі (10), 0:2 - Шапаренко (67), 1:2 - Пінамонті (69, пен), 2:2 - Одгаард (71)