Діти півзахисника футбольної збірної не розуміють української
![Діти півзахисника футбольної збірної не розуміють української](/img/article/6266/16_main-v1568971758.jpg)
Тарас Степаненко перекладає дітям російською мультфільми
Півзахисник «Шахтаря» та національної збірної Тарас Степаненко зізнався, що його діти не розуміють української. Втім футболіст запевняє, що наполягатиме на вивченні ними мови.
«Був у кінотеатрі на мульфільмі «Король Лев» і перекладав дітям з української на російську. У нас російськомовна сім'я, тому сказав дружині, аби всі репетитори, які до нас приходять, розмовляли з дітьми українською. Мене виростили в російськомовній сім'ї, школі, університеті, тому так склалося. Розумію українську та можу спілкуватися. А діти не розуміють. Підходить час школи, тому наполягатиму, аби вони читали та розмовляли українською», - розповів Степаненко в шоу «Отдушивдушу».
Коментарі — 0