Двоє українських футболістів відзначилися за бельгійський «Гент» у контрольному матчі

Роман Яремчук. Фото ФФУ

Роман Яремчук зробив дубль, а Ігор Пластун забив одного разу

Бельгійський «Гент» Романа Яремчука розпочав активну підготовку до нового сезону.

У межах традиційного розіграшу Кубка Корнеліса команда нападника збірної України розгромила своїх земляків із любительського «Гента» – 8:0.

На рахунку Яремчука, який з’явився на полі після перерви, два забиті м’ячі, інформує офіційний сайт Федерації футболу України.

Окрім того, відзначився за «Гент» ще один український футболіст – новачок клубу Ігор Пластун, який забив у першому таймі (на 35-й хвилині). Після перерви захисника замінили.

Наступним суперником «Гента» у товариському матчі стане клуб «Дронген».

Нагадаємо, екс-захисник «Лудогорця» Ігор Пластун перебрався у «Гент» у середині червня цього року.