Екс-футболіст «Динамо» став володарем кубка Австралії (відео)

Мілош Нінкович здобув черговий титул у чемпіонат острівної країни

Колишній гравець київського «Динамо» Мілош Нінкович здобув ще один титул в Австралії.

Цього разу його команда – ФК «Сідней» – здобула кубок країни.

І сталося це, до речі, вперше в історії. До цього цей клуб поступився у фіналі 2016 року.

Сам Нінкович відкрив рахунок на 19-й хвилині. Після перерви Мілош відіграв 17 хвилин, і його замінили.

Через п’ять хвилин після заміни серба «Аделаїда Юнайтед», який і протистояв «Сіднею», зрівняв рахунок.

У підсумку усе вирішилося у додатковий час, коли на 111-й хвилині відзначився Бобо.

До фінального свистка вдалих дій від команд глядачі не дочекалися, і «Сідней» виграв 2:1.

Нагадаємо, «Сідней» став чемпіоном Австралії за підсумками минулого сезону, а найкращим гравцем чемпіонату був визнаний саме Мілош Нінкович.

До цього сербський футболіст двічі ставав чемпіоном України, а також тричі вигравав кубок України.

Також Нінкович був чемпіоном Сербії та фіналістом Кубку Франції.