рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Екс-тренер «Динамо» нарешті розповів, як виглядають «конспекти Лобановського»

  • Розсилка
  Олексій Михайличенко грав під керівництвом Валерія Лобановсько, потім був асистентом і замінив Валерія Васильовича на посаді наставника після смерті - Екс-тренер «Динамо» нарешті розповів, як виглядають «конспекти Лобановського»
  Олексій Михайличенко грав під керівництвом Валерія Лобановсько, потім був асистентом і замінив Валерія Васильовича на посаді наставника після смерті
  Журнал Старт

  Олексій Михайличенко – про святая святих

  Екс-тренер «Динамо» Олексій Михайличенко розповів про те, як до тренувального процесу підходив Валерій Лобановський.  «Люди неправильно розуміють термін «конспекти Лобановського», - каже Олексій Олександрович. - Це не якась папка, звичайно ні. У кожного тренера є набір вправ. Якщо ти був футболістом, ти бачив, завдяки чому набрав хорошу форму, вдосконалювався. Це потрібно вдосконалювати. Змінюються тактики, бачення. Було чимало вправ, які я бачу і зараз, вони є актуальними. Той же квадрат. Ви думаєте, що Лобановський сів і вночі придумав всі вправи? Він теж десь щось побачив, теж чогось учився, додавав своє і готував ці конспекти. Так всі тренери роблять, а люди кажуть: «Тримайте папку». Я розумію, що їм немає сенсу щось доводити. Ці люди взагалі не розуміються на футболі».

  Джерело: Зе Інтерв'юєр

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ