Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Екс-тренер «Металіста» відсудив у Курченка майже 12 млн гривень

  • Розсилка
  Екс-тренер «Металіста» відсудив у Курченка майже 12 млн гривень

  У Харкові колишній головний тренер «Металіста» Ігор Рахаєв через суд домігся виплати йому заробітної плати

  Про це йдеться в рішенні Комінтернівського райсуду Харкова, що розміщене в Єдиному реєстрі судових рішень України.

  Рахаєв вимагав визнати наказ про звільнення незаконним, стягнути з ПАТ ФК «Металіст» заборгованість із заробітної плати в розмірі 324,8 тис. дол., стягнути з футбольного клубу середній заробіток за час затримки остаточного розрахунку за період з 4 червня 2015 року по 16 серпня 2016 року у розмірі 288,5 тис. дол., а також штраф за незаконне звільнення в розмірі 1 млн дол.

  Екс-тренер «Металіста» вважав своє звільнення незаконним, оскільки не допускав порушень, передбачених у контракті.

  У свою чергу футбольний клуб визнав заборгованість із зарплати в розмірі 446,4 тис. грн, однак у задоволенні решти позовних вимог попросив відмовити.

  «Металіст» зазначив, що в угоді передбачена можливість розриву контракту з головним тренером, якщо клуб знижуватиме показники. Як доказ, було наведено те, що команда опустилася з третього на шосте місце в Чемпіонаті України. Серед причин цього, на думку Металіста», - недостатньо ефективна роботу головного тренера.

  Клуб також вказав, що гендиректор уклав угоду з тренером із зарплатою у 20 тис. дол. на місяць, перевищивши свої повноваження.

  Суд встановив, що заборгованість з нарахованої, але не виплаченої заробітної плати, складає 170 тис. дол., що згідно офіційного курсу НБУ станом на 18 жовтня 2016 року складає 4,38 млн грн. Також суд дійшов висновку про наявність підстав для стягнення з ПАТ ФК «Металіст» на користь тренера середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні. Ця сума, за розрахунками суду, складає 309,7 тис. дол., однак тренер попросив стягнути у цій частині 288,5 тис. дол.

  При цьому суд зауважив, що строки звернення з питання незаконності звільнення вже пройшли, тому позовні вимоги про визнання незаконним наказу ПАТ «Футбольний клуб «Металіст» про звільнення Рахаєва задоволенню не підлягають. Відповідно, не можуть бути й задоволені вимоги про стягнення з клубу 1 млн дол. штрафу в зв'язку з незаконним звільнення.

  Відповідач у засідання не з'явився, тому рішення ухвалювалося заочно. Суд таким чином частково задовольнив позовні вимоги Рахаєва та постановив стягнути з «Металіста» 11,8 млн грн заборгованості із заробітної плати та середнього заробітку. У решті позовних вимог відмовлено.

  Нагадаємо, що після минулого сезону команди «Металіст» вже немає. Поки невідомо, хто буде платити цей борг Рахаєву.

  Джерело: depo.ua

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ