«Фанатам» команди першої ліги доплачують за вболівання по 50 гривень
![«Фанатам» команди першої ліги доплачують за вболівання по 50 гривень](/img/article/6317/56_main-v1570728714.jpg)
Керівники деяких українських клубів створюють ілюзію вболівання
Волочиський «Агробізнес» приваблює на трибуни «фанатів», доплачуючи за вболівання гроші. Про це на власній сторінці у «Фейсбуку» розповів мастодонт фанатського руху івано-франківського «Прикарпаття» Олександр Заславський.
«Хотів розказати про справжніх «болільників», - написав Олександр. - Днями відвідав славетне місто Волочиськ, де місцевий «агрокруасан» (так прикарпатці називають клуб, президентом якого є Олег Собуцький, - прим.) грав з улюбленою командою. Після матчу я побачив, як до сектору «фанатів» господарів підійшов працівник їхнього місцевого клубу і роздав по 50 гривень кожному. Потім зібрав прапори і пішов собі геть, засмучений перемогою «Прикарпаття».
Зауважимо, що клуб «Агробізнес» з’явився в 2016-му році. Олег Собуцький з однойменною агрофірмою взявся спонсорувати створену в 1974 році волочиську любительську команду «Збруч» і відразу переіменував її на честь свого підприємства, найвідомішим хлібо-булочним виробом якого є круасани. У «Збруча» був свій фанатський сектор, але пан Собуцький розігнав його з допомогою правоохоронних органів через начебто безчинства на стадіоні.
Коментарі — 0