«Голден Стейт» переміг у фінальній серії та став чемпіоном НБА (відео)

«Голден Стейт» - чемпіони НБА у сезоні 2018/19. Фото: Getty Images

ЛеБрон Джеймс набрав всього 23 очка і останні 4 хвилини поєдинку оглядав з лави запасних

«Голден Стейт» вирішив не відкладати завоювання чемпіонського титулу на домашній матч і відправив гравців «Клівленда» рибалити вже в четвертій грі серії, перемігши з рахунком 108:85.

«Ворріорс» зробили основний доробок у так званих «тренерських» чвертях - першої і третьої. У них вони переграли своїх опонентів з розривом в 21 очко.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Стівен Каррі, який забив 37 очок, включаючи 7 триочкових. Він додав до них 6 підбирань, 4 передачі, 3 перехоплення та 3 блок-шоти. Кевін Дюрант відзначився тріпл-даблом з 20 очками, 12 підбираннями та 10 передачами.

ЛеБрон Джеймс набрав всього 23 очка і останні 4 хвилини поєдинку оглядав з лави запасних. Крім нього планку в 10 набраних очок здолали ще 3 гравці «Кавальєрс» - Родні Худ, Кевін Лав і Джей Ар Сміт.

Це третій чемпіонський титул «Ворріорс» за останні 4 роки, включаючи дві поспіль перемоги у фіналі, де «Клівленд» зумів сумарно виграти всього 1 матч.