Голи українця дозволили казахстанському клубу зберегти місце у вищому дивізіоні (відео)

Костянтин Дудченко

Костянтин Дудченко відзначився дублем за «Акжайик»

В Астані пройшов перехідний матч за право брати участь у прем'єр-лізі Казахстану 2018 року.

Український нападник «Акжайика» Костянтин Дудченко замкнув простріл у штрафну на першій компенсованій хвилині першого тайму.

Після перерви українець не зміг реалізувати ряд моментів, Дудченко в одному з них струсонув поперечину, а пізніше нападник не зумів реалізувати пенальті, який відбив голкіпер суперника.

Свою помилку Дудченко виправив ближче до кінця зустрічі, коли головою замкнув передачу партнера.

2:1 – перемога «Акжайика». Таким чином, ця команда зберегла місце у прем'єр-лізі.