Хачеріді та Шахов одночасно взяли участь у товариському матчі ПАОКа

Фото ФК ПАОК

Грецький клуб переміг «Стяуа»

Грецький ПАОК, у складі якого виступають одразу два кандидати до національної збірної України, продовжує активно готуватися до нового сезону.

У черговому контрольному поєдинку суперником команди Євгена Шахова та Євгена Хачеріді була румунська «Стяуа», інформує офіційний сайт Федерації футболу України.

Обидва українські футболісти з’явилися на полі на 72-й хвилині зустрічі, яка закінчилася перемогою ПАОКа з рахунком 2:1.

Євгени якимись результативними діями на полі не відзначилися. Грецький клуб забив свої м’ячі ще на початку першого тайму, а румуни відіграли один на початку другої половини.

Нагадаємо, Хачеріді дебютував за новий клуб 29 червня, вийшовши у стартовому складі на товариський матч проти «Андерлехта» (2:2).

30-річний українець перейшов у грецький клуб ще 31 травня, але раніше не міг взяти участь у матчах через відсутність всіх необхідних документів.

Натомість Шахов виступає за ПАОК з літа 2016 року. До того він грав за «Дніпро», з яким виходив у фінал Ліги Європи.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ПАОК без Хачеріді, але із Шаховим поступився у товариському матчі.