Євро-2016. Німеччина перемогла Італію в серії пенальті

Збірна Німеччина стала третім півфіналістом чемпіонату Європи у Франції.

Збірна Німеччини обіграла збірну Італії у чвертьфіналі Євро-2016 у серії пенальті. В основний час команди забили по одному голу. Матч завершися з рахунком 1:1 (6:5).

На 65 хвилині у ворота італійців забив Месут Озіл.

Через 20 хвилин Італія заробила пенальті, і Лоренцо Бенуччі забив німцям на 78 хвилині.

В екстратаймі команди не забили жодного м'яча. У серії післяматчевих пенальті Німеччина забила шість голів, Італія - п'ять.

Таким чином Німеччина стала третім півфіналістом французського чемпіонату Європи. Крмі команди Німеччини продовжують боротьбу за нагороди збірні Порутгалії та Уельсу.

Німеччина - Італія - 1:1 (0:0), по пенальті - 6:5

Голи: Озіл 65 - Бонуччі (п.) 78

Німеччина: Нойер, Хектор, Хуммельс, Боатенг, Хеведес, Кроос, Киммих, Хедіра (Швайнштайгер, 15'), Озіл, Мюллер, Гомес (Дракслер, 72')

Італія: Буффон, Де Шильо, Барцальї, Джаккеріні, Бонуччі, К'єлліні, Флоренці (Дармиан, 86'), Стураро, Пароло, Пелле, Едер (Інсіньє, 108)

Попередження: Хуммельс 90`, Швайнштайгер 112 - Стураро 56', Де Шильо 57', Пароло 59', Джаккеріні 103.