Костюк здобула вольову перемогу на шляху до чвертьфіналу на турнірі у Китаї

Фото взяте з сайту btu.org.ua

Марта Костюк ледве подолала друге коло

У стартовому сеті Костюк вдалося тричі взяти подачу суперниці, а вже у другій партії китаянка повела 5:0 з трьома брейками, після чого українка змогла виграти гейм, але потім не зуміла захистити свою подачу.

Після рахунку 3:0 у другому сеті матч був перерваний майже на три години через дощ.

Вирішальний сет тенісистки почали із захисту своєї подачі, але у четвертому геймі Сюнь зробила шостий брейк у матчі та повела 3:1.

Марта зрівняла рахунок, проте китаянка знову вийшла вперед, але наступні три гейми залишилися за представницею України.

Минулого тижня Костюк вже грала із Сюнь у другому колі аналогічного турніру у Чжухаї, але тоді віддала суперниці лише три гейми.

У чвертьфіналі 15-річна киянка зустрінеться з другою ракеткою змагань – Луксікою Кумкхум з Таїланду.