Кубок Англії. «Віган» в 1/8 фіналу сенсаційно вибив «Манчестер» Сіті українця Зінченка

Ман Сіті сенсаційно залишає турнір. Фото: ФК Віган

Український хавбек весь матчі провів на лаві запасних

«Манчестер Сіті» зазнав поразки від клубу «Віган Атлетік» в матчі 1/8 фіналу Кубка Англії.

Зустріч пройшла в Вігані на стадіоні DW і завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів.

В кінці першого тайму «містяни» залишилися в меншості - пряму червону картку отримав Фабіан Делф.

На 79-й хвилині «Віган» зумів скористатися чисельною перевагою і забив переможний гол - відзначився нападник Вільям Грігг.

«Віган» вийшов в 1/4 фіналу Кубка Англії, де зустрінеться з «Саутгемптоном».

«Манчестер Сіті» залишає турнір.

Зазначимо, що український хавбек «Манчестер Сіт» Олександр Зінченко весь матчі провів на лаві запасних.