Кубок англійської ліги. «Челсі» вийшов у чвертьфінал, «Вест Гем» вибив «Тоттенгем»

Фото ФК «Вест Гем»

Стали відомі всі учасники 1/4 фіналу турніру

«Челсі» та «Вест Гем» вийшли у п’ятий раунд Кубку англійської ліги з футболу сезону-2017/18.

Напередодні «сині» обіграли «Евертон», а «молотобійці» виграли дербі у «Тоттенгема».

Зауважимо, що «Вест Гем» програвав після першого тайму 0:2, але вирвав перемогу з рахунком 3:2.

Кубок англійської ліги з футболу

4-й раунд

«Челсі» – «Евертон» – 2:1 (1:0)

Голи: 1:0 – Рюдігер (26), 2:0 – Вілліан (90), 2:1 – Келверт-Льюїн (90+)

«Челсі»: Кабальєро, Дзаппакоста, Кегілл, Крістенсен, Кенеді, Вілліан, Дрінквотер (Фабрегас, 62), Мусонда (Педро, 70), Ампаду, Рюдігер, Батшуаї (Мората, 85)

«Тоттенгем» – «Вест Гем» – 2:3 (2:0)

Голи: 1:0 – Сіссоко (6), 2:0 – Аллі (37), 2:1 – Айю (55), 2:2 – Айю (60), 2:3 – Огбонна (70)

«Тоттенгем»: Ворм, Алдервейрелд, Девіс, Роуз (Еріксен, 81), Фойт, Аллі, Сіссоко, Дайєр, Тріпп’єр, Льоренте (Дембеле, 72), Сон Хин Мін (Нкуду, 83)