Кубок IBU з біатлону. У чоловічій спринтерській гонці на етапі в Італії Ткаленко фінішував сьомим

Руслан Ткаленко. Фото: ФБУ

Крім Ткаленка, ще один українець зумів пробитися в залікову зону

У чоловічому спринті, що проходив в італійському Мартеллі на шостому етапі Кубка IBU, дуже непогана гонка вдалася Руслану Ткаленку.

Про це повідомляє прес-служба Федерації біатлону України.

Допустивши всього один промах у стрільбі лежачи, і при цьому відігравши п'ять позицій за рахунок швидкості на останньому колі, Руслан увійшов в десятку найсильніших, поступившись «бронзовому» результату француза Сімона Фуркада всього 26 секунд.

Підсумкове місце Ткаленка - сьоме, що дозволяє боротися за більш високі позиції в завтрашній гонці переслідування.

Крім Ткаленка, ще один українець зумів пробитися в залікову зону: у Віталія Труша 39-й результат при одному колі штрафу.

Андрій Доценко фінішував 42-м з двома промахами, а Антону Дудченку низька швидкість дозволила показати лише 54-ий час, хоча на рубежах Антон був бездоганний.

А ось Тарас Лесюк, навпаки, допустив у стрільбі три помилки, що коштувало йому місця в суботньому персьюті - 69-й.

3 лютого коротка програма шостого етапу Кубка IBU завершиться гонками переслідування у жінок і чоловіків.

Нагадаємо, у жіночому спринті дві українки потрапили у топ-20.