Кубок світу з біатлону. Дальмаєр виграла гонку переслідування у Антгольці, Віта Семеренко в топ-20

Лаура Дальмаєр. Фото: Getty Images

На останньому колі Віта Семеренко втратила декілька позицій

В італійському Антгольці завершилася жіноча гонка переслідування, яка проходила в рамках 6-го етапу Кубка світу з біатлону.

Перемогу в гонці відсвяткувала німкеня Лаура Дальмаєр. Слідом за нею фінішувала італійка Доротея Вірер, яка в фінішному створі випередила Дар'ю Домрачеву з Білорусі.

Зазначимо, що на останніх метрах Домрачева наступила на палицю Доротеї Вірер і прийняла благородне рішення навіть не намагатися обганяти італійську біатлоністку.

Кращий результат серед українок сьогодні показала Віта Семеренко, яка фінішувала 17-ю. Другою українкою в гонці була Ірина Варвинець, якій вдалося поборотися тільки за 34-у позицію.