Ліга чемпіонів: курйоз у Стамбулі, феєрія Левандовського та результати 26 листопада

Футболісти «Брюґґе» так раділи, що заробили два вилучення
УЄФА

У Лізі чемпіонів зіграно частину матчів 5 туру

Команди Ліги чемпіонів зіграли 26 листопада частину матчів 5-го туру групового етапу.

«Парі Сен-Жермен» врятувався від поразки в Мадриді. Бензема в середині першого тайму відкрив рахунок, а майже за 20 хвилин до кінця поєдинку подвоїв перевагу господарів. Однак за кілька хвилин гості забили два швидкі м’ячі.

У другому матчі групи А гості з Бельгії на останніх секундах врятувалися від поразки в Стамбулі, заробивши при цьому два надзвичайно курйозні вилучення. Автор голу Діатта скинув футболку, а його партнер Мата вдарив кутовий прапорець, святкуючи успіх. Арбітр показав обом жовті картки, які стали для них другими.

У Бєлграді форвард «Баварії» Левандовський забив чотири з шести м’ячів гостей. Для нього це вже 33 голи в 30-ти поєдинках сезону.

«Тоттнем» Моурінью вирвав вольову домашню перемогу, поступаючись у два м’ячі з початку матчу проти «Олімпіакоса». Два голи на рахунку форварда Гаррі Кейна, якого напередодні новий тренер лондонців назвав одним з найкращих у світі. Для Кейна це вже 23 м’ячі в 23-х поєдинках сезону.

Група A
«Реал» (Іспанія) – «Парі Сен-Жермен» (Франція) – 2:2
Голи: 1:0 – Бензема (17). 2:0 – Бензема (79). 2:1 – Мбапе (81). 2:2 – Сарабіа (83)

«Галатасарай» (Туреччина) – «Брюґґе» (Бельгія) – 1:1
Голи: 1:0 – Адем Бююк (11). 1:1 – Діатта (90+2).
Вилучення: Діатта (90+3, Б), Мата (90+3, Б)

Становище команд: ПСЖ – 13, Реал – 8, Брюґґе – 3, Галатасарай – 2.

Група B
«Црвена Звєзда» (Сербія) – «Баварія» (Німеччина) – 0:6
Гол: 0:1 – Горецка (14). 0:2 – Левандовський (53, з пенальті). 0:3 – Левандвський (60). 0:4 – Левандовський (64). 0:5 – Левандовський (68). 0:6 – Толіссо (89).

«Тоттнем» (Англія) – «Олімпіакос» (Греція) – 4:2
Голи: 0:1 – Ель Арабі (6). 0:2 – Рубен Семеду (19). 1:2 – Аллі (45+1). 2:2 – Кейн (50). 3:2 – Ор’є (73). 4:2 – Кейн (77).

Становище команд: Баварія – 15, Тоттнем – 10, Црвена Звєзда – 3, Олімпіакос – 1