Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Ломаченко став найефективнішим боксером світу з часів Мейвезера

  • Розсилка
  Ломаченко став найефективнішим боксером світу з часів Мейвезера

  Компанія CompuBox оприлюднила свій рейтинг найбільш ефективних боксерів сучасності

  Компанія CompuBox, яка займається підрахунком статистики ударів, оприлюднила свій рейтинг найбільш ефективних боксерів сучасності, який формується дуже просто - чим більша різниця між відсотком точних ударів бійця і відсотком точних ударів його суперників, тим вище він йде в рейтингу.

  Перше місце в рейтингу займає український боксер Василь Ломаченко, у якого показник ефективності становить +20,9 , тобто з кожної сотні викинутих ударів Ломаченка потрапляє на 20,9% більше ударів, ніж його опоненти. І це при тому, що і викидає ударів Василь, як правило, значно більше, ніж його суперники.

  Друге і третє місця в цьому рейтингу поділяють казахстанец Геннадій Головкін і американець Андре Уорд, показник ефективності яких становить +15,1. На четвертому місці йде кубинець Ерісланді Лара (14,5), на п'ятому - японець Наойя Іноуе (+14).

  У першу десятку рейтингу ефективності CompuBox входять також Теренс Кроуфорд, Ламонт Пітерсон, Хуан Франсиско Естрада, Роман Гонсалес і Едріен Бронер.

  Варто відзначити, що коефіцієнт ефективності Василя Ломаченка найвищий з усіх боксерів з часів Флойда Мейвезера (+24,5).

  В першу десятку рейтингу не входять українець Володимир Кличко і росіянин Сергій Ковальов, які колись були в ній, оскільки вони значно погіршили свій коефіцієнт ефективності в своїх останніх поєдинках проти Тайсона Ф'юрі і Андре Уорда відповідно.

  У рейтинг поки не входить і українець Олександр Усик, але з іншої причини - ні в одному з його боїв підрахунок статистики ударів компанією CompuBox поки не проводився.

  Джерело: boxingnews.com.ua

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ