Лопатецька виграла другий поспіль тенісний турнір у Гонконзі

Дар'я Лопатецька
Фото Федерації тенісу України

Дар’я виграла четвертий професійний титул

У вирішальному матчі турніру ITF World Tennis Tour з призовим фондом $ 25,000 українська тенісистка здобула перемогу над представницею Китаю Ма Шуюе.

Рахунок зустрічі – 6:4, 6:3.

Зустріч тривала трохи більше ніж півтори години. За цей час Лопатецька подала три ейси при трьох подвійних помилках, зробила п'ять брейків і програла три гейми на своїй подачі.

Дар’я виграла 12-й матч поспіль на хардових кортах у Гонконзі: минулого тижня вона також стала чемпіонкою турніру, завдяки чому дебютує у топ-400.

За перемогу на цьому тижні Лопатецька отримає 51 очко у залік рейтингу WTA.

Зазначається, що Лопатецька підніметься у рейтингу відразу на 124 позиції, і тепер займатиме 365-те місце.

Окрім того, вихід у чвертьфінал на змаганнях WTA у Гобарті дозволив оновити особистий рекорд Даяні Ястремській. Раніше кращим результатом Даяни було 58-ме місце.

Цей тиждень з особистим рекордом почали Леся Цуренко, вперше піднявшись у топ-25 рейтингу, і Марта Костюк (116-те місце).