«Манчестер Сіті» розстріляв «Сток Сіті» на домашній арені

Наразі «Манчестер Сіті» з 22-ма очками в активі очолює турнірну таблицю англійської Прем'єр-ліги

В рамках 8-го туру англійської Прем'єр-ліги «Манчестер Сіті» приймав «Сток Сіті». Було очевидно, що «містяни» є фаворитами в цьому протистоянні, і навряд чи «гончарі» зможуть щось їм протиставити.

На ділі все вийшло саме так. Вже на 27-й хвилині команда Гвардіоли вела в рахунку з різницею в три м'ячі, а коли «Сток Сіті» спробував відігратися, то футболісти з Манчестера після перерви просто не залишили їм шансів. Шикарний гол вдався Фернандіньйо, дубль на рахунку Габріеля Жезуса і ще раз у ворота «гончарів» забив Бернард Сілва.

Наразі «Манчестер Сіті» з 22-ма очками в активі очолює турнірну таблицю Прем'єр-ліги. Найближчий конкурент команди Хосепа Гвардіоли – «МЮ» в звітному турі втратив очки у виїзному матчі проти «Ліверпуля» (0:0).