Чемпіонат Англії. «Манчестер Юнайтед» вдома красиво переміг «Ньюкасл» (відео)

Фото взяте з сайту vseprosport.ru

Підопічні Жозе Моуріньо здійснили фантастичний «камбек»

«Ньюкасл» зміг шокувати «Манчестер» вже у дебюті матчу, забивши двічі за 10 хвилин. Спершу відзначився Кенеді, який відкрив рахунок на сьомій хвилині, а вже через три хвилини «сороки» спромоглись подвоїти свою перевагу зусиллями Муто.

Перший тайм у підсумку завершився впевненою перемогою Ньюкасла з рахунком 2:0.

У другій половині зустрічі «червоні дияволи» почали активніше діяти у атаці. Голкіпер «Ньюкасла» Дубравка декілька разів рятував свою команду.

Проте воротар «сорок» не зміг нічого вдіяти з ударом Мати, який він завдав на 70-й хвилині зустрічі. Вже через шість хвилин після голу Мати Марсіяль відновив паритет у зустрічі, а на 90-й хвилині Санчес після подачі Янга з флангу виграв повітряну боротьбу та результативно пробив по воротам «Ньюкасла» – 3:2.