Марта Костюк не змогла пройти кваліфікацію на турнірі WTA в Чехії

Марта Костюк. Фото: WTA

У трьох сетах українська теннісітка поступилася румунці Габріелу Русе

Марті Костюк не вдалося подолати перший відбірковий раунд на турнірі WTA в Чехії.

Вигравши перший сет, українка змогла зрівняти рахунок з 1-3 у другій партії і навіть вийти вперед. У десятому геймі Костюк відокремлювали всього два очки від перемоги в цьому матчі (4-5, 30-30 на подачі суперниці).

Але її суперниця зуміла захистити свій гейм, після чого виконала брейк і успішно подала на сет. У вирішальній партії Марта поступалася 0-5, змогла скоротити відставання, але після трьох програних геймів румунка все-таки взяла шосте очко. Матч тривав 1 годину і 53 хвилини.

Марта Костюк приїхала на змагання в Чехії після виступу в Штутгарті, де пройшла кваліфікацію і зупинилася у другому раунді основи (сьома ракетка світу Каролін Гарсія обіграла українку в трьох сетах).