Натисніть «Подобається», щоб читати
    Glavcom.ua в Facebook

    Я вже читаю Glavcom в Facebook

    Медалепад. Зеленський вручив 78 орденів і 25 звань спортсменам і тренерам

    • Розсилка
    Щасливий боксер Олександр Хижняк з президентом і орденом від нього - Медалепад. Зеленський вручив 78 орденів і 25 звань спортсменам і тренерам
    Щасливий боксер Олександр Хижняк з президентом і орденом від нього
    Фейсбук Олександра Хижняка

    Президент відзначив герої Європейських ігор

    Під час сьогоднішньої зустрічі з провідними спортсменами і тренерами на олімпійській базі в Конча-Заспі президент України Володимир Олександрович Зеленський нагородив орденами, медалями і званнями цілу когорту спортсменів і тренерів, найперше з числа чемпіонів і прзерів ІІ Європейських ігор, які відбувалися у Мінську (Білорусь). Проіґнорував лише борцівського наставника Андрія Стадника, який хотів і дружині допомогти золото для Азербайджану виграти, і Неньку Україну прославити.



    Тож згідно Указу президента України №522/2019, «за досягнення високих спортивних результатів на II Європейських іграх, виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України», кавалерами стали...

    Орден «За заслуги» І ступеня

    Бондаренко Богдан Вікторович - чемпіон та бронзовий призер з легкої атлетики

    Орден «За заслуги» II ступеня

    Беленюк Жан Венсанович - чемпіон з боротьби греко-римської
    Верняєв Олег Юрійович - чемпіон та срібнмй призер з гімнастики спортивної
    Вихрист Віктор Вікторович - чемпіон з боксу
    Горуна Станіслав Миколайович - чемпіон з карате
    Зантарая Георгій Малхазович - чемпіон з дзюдо
    Просторов Микола Миколайович - срібной призера зі стрибків на батуті
    Смелик Сергій Володимирович - чемпіон з легкої атлетики
    Хижняк Олександр Олександрович - чемпіон з боксу

    Орден «За заслуги» ІІІ ступеня

    Буценко Микола Валерійович - срібний призер з боксу
    Вандюк Юрій Васильович - срібний призер з веслування на байдарках і каное
    Гуцол Євген Миколайович - чемпіон з легкої атлетики
    Давиденко Антон Володимирович - срібний призер зі стрибків на батуті
    Даниленко Данило Володимирович - чемпіон з легкої атлетики
    Кухарик Олег Володимирович - срібний призер з веслування на байдарках і каное
    Миронець Олег Олександрович - чемпіон з легкої атлетики
    Омельчук Олег Петрович - срібний призер зі стрільби кульової
    Поздняков Олексій Олександрович - чемпіон з легкої атлетики
    Проценко Андрій Олексійович - чемпіон з легкої атлетики
    Рибачок Андрій Русланович - срібний призер з веслування на байдарках і каное
    Сеник Станіслав Антонович - чемпіон з легкої атлетики
    Сиромятников Олександр Володимирович - срібний призер з веслування на байдарках і каное
    Чорномаз Богдан Анатолійович - чемпіон з легкої атлетики
    Шаматрин Артем Сергійович - чемпіон з легкої атлетики

    Орден княгині Ольги II ступеня

    Мельник Тетяна Юріївна - чемпіонка з легкої атлетики
    Прищепа Наталія Олександрівна - чемпіонка з легкої атлетики
    Сайко Олена Володимирівна - срібна призерка з боротьби самбо
    Серьогіна Аніта Артурівна - чемпіонка з карате
    Стуй Христина Петрівна - чемпіонка з легкої атлетики

    Орден княгині Ольги III ступеня

    Бачинська Анастасія Юріївна - чемпіонка з гімнастики спортивної
    Бех-Романчук Марина Олександрівна - чемпіонка та бронзова призерка з легкої атлетики
    Бихно Аліна Олегівна - срібна призерка з гімнастики художньої
    Білодід Дарина Геннадіївна - чемпіонка з дзюдо
    Возняк Анастасія Романівна - срібна призерка з гімнастики художньої
    Гацько-Федусова Ганна Володимирівна - чемпіонка з легкої атлетики
    Гришутіна Христина Миколаївна - чемпіонка з легкої атлетики
    Довженко Тетяна Павлівна – срібна призерка з гімнастики художньої
    Качур Яна Григорівна - дворазова чемпіонка з легкої атлетики
    Кийко Марина Вікторівна - срібна призерка зі стрибків на батуті
    Куклиновська Людмила Олегівна - чемпіонка з веслування на байдарках і каное
    Лівач Оксана Василівна - срібна призерка з боротьби вільної
    Логвиненко Аліна Вікторівна - чемпіонка з легкої атлетики
    Ляхова Ольга Олександрівна - чемпіонка з легкої атлетики
    Малькова Світлана Михайлівна - срібна призерка зі стрибків на батуті
    Мижерицька Діана Олександрівна - срібна призерка з гімнастики художньої
    Москальова Катерина Миколаївна - срібна призерка з боротьби самбо
    Новикова Анастасія Романівна - срібну призерку з боротьби самбо
    Плотицина Ганна Олександрівна - чемпіонка та срібна призерка з легкої атлетики
    Повх Марія Миколаївна - чемпіонка з веслування на байдарках і каное
    Рижикова Анна Василівна - чемпіонка з легкої атлетики
    Сапсай Анастасія Іванівна - чемпіонка з боротьби самбо
    Соловей Ганна Миколаївна - чемпіонка з велосипедного спорту
    Старикова Олена Вікторівна - срібна призерка з велосипедного спорту
    Терлюга Анжеліка Володимирівна - срібна призерка з карате
    Ткач Юлія Анатоліївна - чемпіонка з боротьби вільної
    Хавалджи Юлія Олегівна - срібна призерка з боротьби вільної
    Юзьвяк Валерія Ігорівна - срібна призерка з гімнастики художньої

    Медаллю «За працю та звитягу»

    Барабанов Євген Олегович - бронзовий призер з боксу
    Варинська Діана Євгенівна - бронзова призерка з гімнастики спортивної
    Ковальська Галина Дмитрівна - бронзова призерка з боротьби самбо
    Коростильов Павло Сергійович - бронзовий призер зі стрільби кульової
    Костевич Олена Дмитрівна - бронзова призерка зі стрільби кульової
    Мельник Галина Юріївна - бронзова призерка з карате
    Нікольченко Владислава Ігорівна - бронзова призерка з гімнастики художньої
    Оґаннесян Ґор Варданович - бронзовий призер з боротьби вільної
    Пахнюк Петро Володимирович - бронзовий призер з гімнастики спортивної
    Радівілов Ігор Віталійович - бронзовий призер з гімнастики спортивної
    Смаль Наталія Миколаївна - бронзова призерка з боротьби самбо
    Хоцянівський Олександр Йосипович - бронзовий призер з боротьби вільної
    Черкасова Алла Костянтинівна - бронзова призерка з боротьби вільної
    Чоботар Валерій Валерійович - бронзовий призер з карате

    Також за значний особистий внесок у підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національною збірною командою України на II Європейських іграх 2019 року нагородили й тренерів.

    Медаль «За працю та звитягу»

    Басенко Сергій Валерійович - тренер чемпіонки з легкої атлетики Христини Стуй
    Бондаренко Віктор Васильович - тренер чемпіона та бронзового призера з легкої атлетики Богдана Бондаренка
    Горбаченко Юрій Семенович - тренер чемпіонки з легкої атлетики Христини Гришутіної
    Сартинський Геннадій Людвиговичй - тренера чемпіонів, срібного та бронзового призерів з гімнастики спортивної Олега Верняєва та Петра Пахнюка
    Тонкошнур Олександр Олександрович - тренер чемпіонк з карате Аніти Серьогіної
    Федорець Володимир Андрійович - тренер чемпіонок з легкої атлетики Тетяни Мельник і Яни Качур
    Хижняк Олександр Олександрович - тренер чемпіона з боксу Олександра Хижняка

    Почесного звання «Заслужений працівник фізкультури і спорту України» удостоєні:

    Вегнер Олена Анатоліївна - тренер чемпіона з легкої атлетики Данила Даниленка
    Дуброва Віталій Вікторович - тренер чемпіона з дзюдо Георгія Зантараї
    Зуєв Геннадій Володимирович - тренер чемпіона з легкої атлетики Андрія Проценка
    Кравченко Володимир Іванович - тренер чемпіонки з легкої атлетики Анни Рижикової
    Крушинський Вадим Вікторович - тренер чемпіонки та бронзової призерки з легкої атлетики Марини Бех-Романчук
    Кузнєцова Світлана Олегівна - тренер чемпіонки з дзюдо Дарини Білодід
    Ляховий Олександр Миколайович - тренер чемпіона з боксу Віктора Вихриста
    Ляхова Тетяна Миколаївна - тренер чемпіонки з легкої атлетики Ольги Ляхової
    Марченко Михайло Степанович - тренер чемпіон з легкої атлетики Олексія Позднякова
    Нікулін Антон Володимирович - тренер чемпіонів з карате Станіслава Горуни і Галини Мельник
    Павлюк Іван Григорович - тренер чемпіона з легкої атлетики Олега Миронця
    Паламарчук Олександр Анатолійович - тренер чемпіонки та срібної призерки з легкої атлетики Ганни Плотициної
    Перегинець Михайло Іванович - тренер чемпіона з легкої атлетики Станіслава Сеника
    Пилипей Леонід Петрович - тренер чемпіона з легкої атлетики Євгена Гуцола
    Попеляєв Андрій Володимирович - тренер чемпіонки з легкої атлетики Наталії Прищепи
    Рабченюк Анастасія Володимирівна - тренер чемпіонів з легкої атлетики Богдана Чорномаза і Артема Шаматрина
    Римар Володимир Ігорович - тренер чемпіонки з боротьби самбо Анастасії Сапсай
    Римко В'ячеслав Вікторович - тренер чемпіонки з легкої атлетики Ганни Гацько-Федусової
    Руденко Михайло Михайлович - тренер чемпіонки з самбо Анастасії Сапсай, срібної призерки з боротьби самбо Анастасії Новикової, бронзової призерки з боротьби самбо Наталії Смаль
    Серорез Тетяна Борисівна - тренер чемпіона з легкої атлетики Сергія Смелика
    Симонов Олександр Геннадійович - тренер чемпіонки з веслування на байдарках і каное Людмили Куклиновської, срібного призера з веслування на байдарках і каное Олега Кухарика
    Тичко Орест Богданович - тренер чемпіонки з велосипедного спору Ганни Соловей
    Ткач Олександр Леонідович - тренер чемпіонки з боротьби вільної Юлії Ткач
    Чумак Анатолій Іванович - тренер чемпіонки з легкої атлетики Аліни Логвиненко
    Шацьких Володимир Володимирович - тренер чемпіона з боротьби греко-римської Жана Беленюка
    Шевчук Андрій Богданович - тренер чемпіонки з веслування на байдарках і каное Марії Повх

    Коментарі ()
    1000 символів залишилось
    НАЙПОПУЛЯРНІШЕ