Молодіжна жіноча збірна України з індорхокею вдруге програла на чемпіонаті Європи

Цього разу кривдницями українок стали чешки

У п’ятницю, 18 січня, у Польщі збірна України з індорхокею зіграла другий матч у межах молодіжного чемпіонату Європи серед жінок.

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації хокею на траві України.

Суперницями української команди була збірна Чехії, яка у першому матчі поступилася росіянкам 4:6.

На 5-й хвилині українки забили одразу два голи: рахунок відкрила Валерія Зайцева, подвоїла Алевтина Шалигіна.

На 17-й хвилині чешки скоротили розрив у рахунку, а через дві хвилини і зовсім його зрівняли.

У другому таймі чешки забили ще чотири м’ячі поспіль. І тільки на 36-й хвилині українки відзначилися втретє – Валерія Литвиненко. А ще через хвилину гол забила Ганна Щербань.

Але на більше «синьо-жовтих» не вистачило – 4:6 – друга поразка у групі.

У суботу в України остання гра у групі – проти росіянок.

Нагадаємо, у першому матчі українки програли австрійкам.