Мотоспорт. Стартова решітка Гран Прі Малайзії

Дані Педроса здобув чудовий поул

Після запеклої боротьби на останніх хвилинах кваліфікації Дані Педроса здобув другу поул-позицію цього сезону. Поруч із ним другим стартуватиме найкращий сателітний гонщик Жоанн Зарко.

Лідер чемпіонату зазнав аварії на розігрівочному колі Q2 і зміг вибороти лише сьоме місце на початку третього ряду. Андреа Довіціозо продовжує домінувати на Сепанзі. Італієць посів третє місце на 0,024 секунди позаду володаря поулу.

Схоже, два заводських Yamaha так само, як і Педроса, вирішили проблеми з нестачею зчеплення та тяги на задньому колесі, які переслідували їх протягом останніх вікендів. Валентино Россі та Маверік Віньялес отримали четверте та п'яте місця на стартовій решітці.

Міхаел ван дер Марк зазнав аварії наприкінці першої кваліфікації і стартуватиме останнім, 22-м, у своїй дебютній гонці MotoGP.