Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На Київщині планується будівництво сучасного велотреку

  • Розсилка
  На Київщині планується будівництво сучасного велотреку

  Сучасний трек хочуть побудувати у Білій Церкві

  У Білій Церкві, на території центру олімпійської підготовки, планують збудувати перший в Україні модульний критий велотрек за проектом німецької компанії Schuermann architekte, яка є світовим лідером у будівництві спортивної велоінфраструктури, повідомили у прес-службі Федерації велосипедного спорту України.

  Споруда буде мультифункціональною й, окрім велосипедної траси, включатиме майданчик для занять боротьбою, баскетболом, міні-футболом та готель для розміщення учасників змагань.

  Проект сучасного велотреку Федерація велоспорту України представила голові Київської обласної державної адміністрації Олександру Горгану, який запевнив, що підтримає будівництво важливого спортивного об’єкта. Та вже створено робочу групу для розробки проекту програми. У федерації зазначають, що в Європі щороку будують десятки подібних треків, адже важливість спортивного виховання молодих поколінь сьогодні як ніколи на часі, а для України це був би гарний початок розбудови спортивної інфраструктури.

  Голова Київської ОДА Олександр Горган також підтримав ініціативу Федерації велоспорту проведення в області міжнародної жіночої велогонки з роздільним стартом VR 120 у Вишгородському районі та міжнародної чоловічої велогонки Race Horizon Park for Peace (гонка Миру) в класі еліта на олімпійській трасі «Велотрек», що була збудована до Олімпійських ігор 1980 року с селищі Чабани.

  Джерело: УНІАН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ