рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «На обличчях людей – бідність». Американський тренер шокований побаченим у російській глибинці

  • Розсилка
  Тедді Атлас і Алєксандр Повєткін - «На обличчях людей – бідність». Американський тренер шокований побаченим у російській глибинці
  Тедді Атлас і Алєксандр Повєткін
  Фото - AKboxing

  Тедді Атлас порівнює нинішню Росію з Америкою 20-х років минулого сторіччя

  Американський боксерський тренер Тедді Атлас, який зараз тренує українця Олександра Гвоздика, а колись працював із російським супертяжем Алєксандром Повєткіним, поділився враженнями від відвідин Росії.

  «Які були мої перші думки? Хочу додому. Але коли я там побув трохи, все було добре, до мене поставилися прекрасно.

  Ми проїхали з Москви кілька годин в маленьке містечко під назвою Чехов. Це було як в ізоляції. Я бачив бідність, я бачив її на дорогах, бачив її на обличчях людей.

  Мені треба було зовсім небагато часу, щоб зрозуміти, що я перебуваю в компанії людей, у яких є гроші і влада в провінції. Там були хлопці, які контролювали ці місця, менеджер Повєткіна був одним з таких хлопців. Не потрібно володіти спеціальними знаннями, щоб зрозуміти, що після розвалу СССР такі містечка занурилися в хаос. На якийсь час там настали, як у на кажуть, що ревучі 20-ті. У них це називається «лихі 90-ті». Там, як і свого часу в Штатах, були люди, які контролювали конкретні ділянки.

  Там були багаті і бідні, не було золотої середини. Там були бідні люди, які намагалися щось продати, овочі, воду – що завгодно. Було дуже холодно і досить депресивно. І були багаті ділянки, де жили ті, хто керував усіма процесами. У них все було добре, але тільки у них», - цитує Атласа «Спорт-експрес».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ