Одна з найсильніших біатлоністок планети не виступить на Олімпійських іграх-2018

  Габріела Коукалова не тренувалася з кінця грудня
  Лідер чеського біатлону Габріела Коукалова, швидше за все, пропустить Олімпіаду-2018. Нагадаємо, ще в міжсезонні у Габріели Коукалової виникли серйозні проблеми з литковими м'язами. Через це в нинішньому сезоні вона не провела ще жодної гонки. Як повідомляє Blesk, Коукалова не тренувалася з кінця грудня. Видання повідомляє, що чешка як і раніше
  • 13 Сiчня, 10:58
  • Розсилка
  Габріела Коукалова. Фото: Спортбокс
  Габріела Коукалова. Фото: Спортбокс

  Габріела Коукалова не тренувалася з кінця грудня

  Лідер чеського біатлону Габріела Коукалова, швидше за все, пропустить Олімпіаду-2018.

  Нагадаємо, ще в міжсезонні у Габріели Коукалової виникли серйозні проблеми з литковими м'язами. Через це в нинішньому сезоні вона не провела ще жодної гонки.

  Як повідомляє Blesk, Коукалова не тренувалася з кінця грудня. Видання повідомляє, що чешка як і раніше не впоралася з травмами і не виступить на Олімпіаді.

  «З Габріелою ми все офіційно обговоримо в понеділок. У той же день ми оголосимо склад на Олімпіаду і дамо коментар з приводу Коукалової», - заявив глава Союзу біатлоністів Чехії Іржі Хамза.

  Нагадаємо, в минулому сезоні Коукалова посіла друге місце в загальному заліку Кубка світу з біатлону серед жінок, пропустивши вперед тільки Лауру Дальмаєр. Разом з тим, чешка стала володарем двох Малих кришталевих глобусів за перемоги в заліку спринтерських гонок і мас-стартів.

  За свої досягнення Коукалова раніше була названа кращою спортсменкою Чехії в 2017 році.

  Джерело: sportarena.com

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ