Олімпіада-2018. Японка Кодайра виграла золото в ковзанярському спринті

Нао Кодайра. Фото: Getty Images

Кодайра не програє на 500-метрівці вже в 20-ти стартах поспіль

Нао Кодайра завоювала золоту нагороду Ігор-2018 у найкоротшій дистанції в ковзанярському спорті - в 500-метрівці.

Японка стартувала в 14-м забігу разом з чешкою Кароліною Ербановою і показала час 36.94 секунди. Цей результат став новим олімпійським рекордом.

Відзначимо, що Кодайра не програє на 500-метрівці вже в 20-ти стартах поспіль. У 2017 році 31-річна японка стала чемпіонкою світу в цьому виді. Крім того, японка вже взяла в Пхьончхані одну нагороду - срібло на дистанції 1000 метрів.

Лі Сан Хва з Південної Кореї показала другий час. Олімпійська чемпіонка Ванкувера і Сочі на цій дистанції стартувала в 15-й парі і програла Кодайрі 0.39 секунди. Бронзу взяла вже згадана чешка Кароліна Ербанова (+0.40 секунди).

Зазначимо, що вперше на нинішніх Іграх на п'єдестал в ковзанярському спорті не потрапили нідерландці. Кращий результат у збірній Нідерландів показала Йорін Тер Морс - 6-е місце (+0.59).