Напередодні Нового року два футболісти «Олімпіка» залишають команду.

За обопільною згодою сторін контракти розірвано із захисниками Антоном Кравченком і Євгеном Зубейко.

Обидва футболісти поповнили клуб влітку, інформує офіційний сайт донецької команди.

Для 27-річного Кравченка це було повернення в «Олімпік» після піврічного виступу у Туреччині.

У поточному сезоні Антон зіграв 14 матчів в УПЛ і забив один гол – у ворота «Карпат» у Львові (2:2). Ще одну зустріч захисник провів у Кубку України. Всього на полі зіграв 1202 хвилини.

Євген Зубейко у поточному сезоні провів 16 матчів в УПЛ і два у Кубку України. Голів не забивав, але в цілому на полі провів 1545 хвилин.

«Керівництво футбольного клубу «Олімпік» дякує футболістам за співпрацю і бажає успіхів у подальшій кар'єрі», - йдеться у зверненні прес-служби клубу.