Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Олімпійські комітети України і Японії підписали меморандум про співпрацю до Ігор в Токіо-2020

  • Розсилка
  <span>Тсунекажу Такеда і Сергій Бубка. Фото: прес-служба НОК України</span> - Олімпійські комітети України і Японії підписали меморандум про співпрацю до Ігор в Токіо-2020
  Тсунекажу Такеда і Сергій Бубка. Фото: прес-служба НОК України

  Японська сторона висловила готовність надати сприяння в організації тренувальних зборів для українських олімпійців

  Національні олімпійські комітети України і Японії продовжать співпрацю до 2020 року.

  Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України.

  Відповідний меморандум про пролонгацію співробітництва в рамках робочого візиту до Японії підписав президент НОК України Сергій Бубка.

  Головний олімпієць нашої країни відвідав штаб-квартиру НОК Японії, де зустрівся з його президентом  Тсунекажу Такеда та віце-президентом Ясуо Саіто.

  Керівники Олімпійських комітетів обговорили питання поглиблення співпраці, приділивши особливу увагу можливій взаємодії з огляду на проведення в 2020 році в японському Токіо Ігор ХХХІІ Олімпіади.

  Японська сторона висловила готовність надати сприяння в організації тренувальних зборів для українських олімпійців та участі наших атлетів з різних видів спорту у тестових змаганнях на території країни сонця, що сходить.  

  Також відповідно до угоди Олімпійські комітети співпрацюватимуть у галузі досліджень і розробок з питань спорту, спортивної медицини, допінг-контролю, обміну спортивних делегацій тощо.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ