Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Павелко анонсував появу у ФФУ футбольної прокуратури

  • Розсилка
  Павелко анонсував появу у ФФУ футбольної прокуратури

  Президент Федерації футболу України розповів про розслідування скандального матчу між маріупольським «Іллічівцем» та «Гірник-Спортом» із Горішніх Плавнів

  Найближчим часом у Федерації футболу України (ФФУ) з'явиться, орган, який стане аналогом прокуратори в області футбольного права.

  Про це в інтерв'ю розповів президент ФФУ Андрій Павелко. «Найближчим часом ми представимо і назвемо систему футбольної прокуратури. Я оголошував про те, що нам необхідний генеральний прокурор області футбольного правосуддя, і нам потрібна та людина, яка буде вести відповідальність у договірних чи корупційних діях у футболі», - сказав Павелко.

  Президент ФФУ також відповів на запитання про хід розслідування скандального матчу Першої ліги між маріупольським «Іллічівцем» та «Гірник-Спортом» із Горішнього Плавнів, на який в букмекерських конторах була поставлена аномальна сума грошей.

  На думку Павелка, рано чи пізно винні у договірних матчах отримають покарання. «Навіть якщо сьогодні ті чи інші події, або учасники подій уникають відповідальності, то сьогоднішнє право та юриспруденція говорить про зворотне. Ті факти, які були зафіксовані, можуть мати наслідки через час, для того, щоб винні все ж понесли покарання", - вважає Павелко. "Головне, щоб ці покарання дали превентивну міру юним гравцям не зв'язуватися з протизаконними діями у футболі. Дуже важливі ті заходи, які ми приймемо вперше в історії українського футболу», - додав президент ФФУ.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ