Польща стала першим чвертьфіналістом на Євро-2016

Збірна Польщі стала першим учасником чвертьфінальної стадії чемпіонату Європи з футболу, що триває у Франції.

В 1/8 фіналу польські футболісти зустрічалися зі швейцаряцми і пермогли в серії пенальті.

Основний і додатковий час матчу завершилися внічию – 1:1. Поляки першими відкрили рахунок, коли наприкінці першого тайму відзначився Якуб Блащиковський. Швейцарці вирівняли становище на 83-й хвилині, коли класний удар завдав Джердан Шачирі. В овертаймі ініціативу також мала збірна Швейцарії, але забити так і не змогла.

У чвертьфіналі поляки зіграють із переможцем матчу Хорватія – Португалія, який розпочнеться 25 червня о 22:00 за київським часом.

Збірна Польщі була суперницею збірної України в групі С і перемогла «синьо-жовтих» – 1:0. Поляки стали другими в групі слідом за командою Німеччини.