Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Порошенко постановив cтворити оргкомітет з підготовки та проведення фіналу Ліги чемпіонів 2018 року

  • Розсилка
  Порошенко постановив cтворити оргкомітет з підготовки та проведення фіналу Ліги чемпіонів 2018 року

  Голова держави оприлюднив персональний список оргкомітету

  Президент Петро Порошенко підписав указ «Про підготовку та проведення в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018».

  Як повідомили у прес-службі президента, Порошенко постановив утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення в Україні матчів Ліги чемпіонів 2018 року з футболу. Указом також затверджено персональний склад Оргкомітету, який очолив глава Адміністрації президента Ігор Райнін. Президент доручив Кабінету міністрів розробити за участю Федерації футболу України та затвердити у двомісячний строк план заходів з підготовки та проведення матчів Ліги чемпіонів 2018 року з футболу. Уряд має передбачити гарантування публічної безпеки і порядку, належного медичного обслуговування та санітарного благополуччя під час проведення в Києві відповідних заходів.

  Організувати надання туристичних інформаційних послуг для гостей матчів Ліги чемпіонів 2018 року з футболу, а також забезпечити в установленому порядку фінансування видатків, пов'язаних із підготовкою та проведенням заходів. Кабінету міністрів також доручено періодично інформувати главу держави про стан вжиття заходів з підготовки та проведення в Україні матчів Ліги чемпіонів 2018 року з футболу.

  Крім того, Київська міська державна адміністрація має розробити і затвердити регіональний план культурно-розважальних заходів для відпочинку й дозвілля туристів на період проведення фінальних матчів Ліги чемпіонів 2018 року з футболу. КМДА також доручено передбачати під час підготовки проектів міських бюджетів на 2017 і 2018 роки кошти на реалізацію зазначених заходів. Згідно з указом, Державний комітет телебачення і радіомовлення повинен забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів із підготовки та проведення в Україні матчів Ліги чемпіонів 2018 року з футболу.

  Джерело: УНІАН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ