П'яте місце – найкращий результат українських грацій на Гран-прі в Іспанії

Вікторія Мазур і Олена Дьяченко не зуміли потрапити на п'єдестал пошани іспанського Гран-прі

Українські гімнастки Вікторія Мазур і Олена Дьяченкоопинилися поза подіумом на четвертому етапі Гран-прі, що проходив в іспанському місті Марбелья.

В перший день змагань відбулося багатоборство, воно ж є кваліфікацією серед лічниць на четвертому етапі Гран-прі цього року.

За сумою балів за чотири види Вікторія (66,550) і Олена (66,250) посіли відповідно 10-те і 11-те місця.

Весь п'єдестал зайняли представниці Росії Олександра Солдатова, Орина Аверіна і Юлія Бравікова, четвертою стала лідер збірної Болгарії Невяна Владінова.

Вікторія Мазур кваліфікувалася до фіналів з обручем (4) і м'ячем (5), Олена Дьяченко відібралася до фіналів з обручем (6) і стрічкою (5).

Другий день змагань також не приніс нашім граціям медалей.

У фіналі з обручем Україну представили Вікторія Мазур (17,150) та Олена Дьяченко (17,000). На жаль, дрібні помарки не дозволили нашим граціям боротися за місце в трійці, але вони посіли гідне 5-те і 6-те місця відповідно.